• Тел.:
  • +38 (098) 446-90-15
  • +38 (067) 247-87-33
  • e-mail:
  • info@gsel.com.ua

Вівці

З 2016 року в Україну з Франції завезена сперма баранів м`ясних порід: вандейська, шароле, суффольк. Сперма розфасована в пайєти по 0,25 мл. Осіменіння лапароскопічним методом. Отримана перша партія ягнят.
Сперма баранів породи Суффольк

Сперма баранів породи Суффольк

Шотландська порода овець. Типовою  особливістю є  чорна голова і ноги.  Міцні  м`язи спини, грудної та задньої частини, а також довгий і широкий тулуб. Суффольк – одна з кращих м`ясних порід овець. Це тварини з гарними м`ясними формами,  високою скоростиглістю,  маса туші в 3 місяці складає 17кг, в 4 місяці— до 28 кг.
Сперма баранів породи Шароле

Сперма баранів породи Шароле

Порода овець шароле була виведена на початку XIX ст. у Франції шляхом схрещування місцевих порід з породами  лейстер і  сауздаун. Зареєстрована, як самостійна порода, шароле була тільки в 1963 р.
Тварини мають довге і міцне тіло, ноги та голова розові, без шерсті. Окрас білий. Порода комола. Шерсть дуже тонка, щільна і коротка. Це спокойні вівці, легко адаптуються і акліматизуються. 

Сперма баранів Вандейської породи

Сперма баранів Вандейської породи

Вандейська порода овець виведена у  Франції. На початку 20 століття фахівці вирішили удосконалити породу і схрестили її з породою Сауздаун. Маленька голова, невеликі кінцівки, довгий хвіст. У овець вовна міцна, пишна середньої довжини. Вандейська порода овець відноситься до м’ясного типу, тому м’язова система розвинена дуже добре, але в цілому вони виглядають невеликими.