• Тел.:
  • +38 (098) 446-90-15
  • +38 (067) 247-87-33
  • e-mail:
  • info@gsel.com.ua

Обладнання для ферм

Доїльна система «Дейрімастер», яка використовується нашою компанією, є найбільш ефективною, зручною і делікатною для тварин. На основі наукових досліджень нашими фахівцями були створені максимально продуктивні й автоматизовані доїльні зали, що забезпечують оптимальний надій і піклуються про збереження здоров’я молочної залози корови. Завдяки модульному типу пропоновані доїльні зали можуть успішно використовуватися на молочних фермах з поголів’ям від 40 до 5000 і більше тварин. Найважливішою характеристикою ефективності будь-якого доїльного обладнання є стабільність вакууму у фазі доїння.
Системи докорму

Системи докорму

истема годівлі дозволяє здійснювати індивідуальну годівлю корів в доїльній залі, що дає значні переваги. Це прискорює завантаження доїльного залу, тим самим скорочуючи витрати часу на доїння, та забезпечуючи індивідуальні потреби корів у поживних речовинах.
Пластинчасті охолоджувачі молока

Пластинчасті охолоджувачі молока

Компанія Dairymaster пропонує діапазон пластинчастих охолоджувачів молока з нержавіючої сталі, в залежності від розмірів установки і вимог до охолодження. У сучасних ринкових умовах якість молока і вартість його охолодження є найважливішими факторами. Пластинчаті охолоджувачі молока компанії Dairymaster є ідеальним способом швидкого зниження температури молока відразу після доїння.
Визначення охоти у корів

Визначення охоти у корів

Система «Му Монітор» пропонує найпрогресивнішу технологію виявлення охоти у корів та телиць. Без сумніву, своєчасне виявлення статевої охоти є однією з найважливіших сфер, що впливають на рентабельність молочної ферми. Ручне виявлення охоти займає багато часу, а ефективність цього методу напряму залежить від досвіду персоналу.
Доїльний апарат «Свіфт Фло»

Доїльний апарат «Свіфт Фло»

Доїльний апарат компанії Dairymaster без сумніву вважається найкращим на ринку. Дослідження свідчать, що з позиції збільшення надоїв та зменшення зісковзування цього доїльного апарату, йому  немає рівних. Під час останнього наукового спостереження за стадом протягом всього періоду лактації надій, отриманий з використанням доїльного апарату Dairymaster, склав на 5% більше, ніж використовуючи інший доїльний апарат широко відомого бренду.

Наделастична гума доїльних стаканів Dairymaster

Наделастична гума доїльних стаканів Dairymaster марки 916SL відрізняється виключно високою продуктивністю. Наша гума забезпечує збільшення надоїв (до 10%), а також має найменший рівень зісковзування серед існуючих світових брендів гуми доїльних стаканів.