• Тел.:
  • +38 (098) 446-90-15
  • +38 (067) 247-87-33
  • e-mail:
  • info@gsel.com.ua

Доїльні зали


Swiftflo Intro

Swiftflo Intro

Доїльний зал в базовій комплектації «Інтро» призначений для тих, хто бажає придбати кращу доїльну систему. Це дозволяє додавати додаткові автоматизовані функції відповідно до оперативних завдань та бюджету. Комплектація «Інтро» можлива для всіх конфігурацій доїльних залів – «Ялинка», «Свінговер», «Паралель» і «Карусель». Залежно від наявності вільного місця і заявлених приорітетів, доїльний зал може бути обладнаний грудним упором, кутовими годівницями з нержавіючої сталі або фіксуючими гратами. Всі металоконструкції каркасу доїльної зали проходять обробку методом гарячого цинкування, що забезпечує тривалий термін служби.
Роторний доїльний зал «Карусель»

Роторний доїльний зал «Карусель»

Роторний доїльний зал компанії Dairymaster вважається найпрогресивнішим залом-каруселлю у світі. У цьому доїльному залі використовуються безліч унікальних технологічних рішень. Крім того, всі опції, які використовуються в традиційних доїльних залах, також можуть бути використані в цій системі. Рівень комплектації залежить від рівня автоматизації, необхідного конкретному господарству.
Доїльний зал «Параллель»

Доїльний зал «Параллель»

У доїльній залі «Паралель» кожне доїльне місце обладнується окремим доїльним апаратом. Цей варіант ідеально підходить для господарств, де є необхідність максимізувати робочий простір або де доїння корів проводиться по групах.
Доїльний зал «Свінговер»

Доїльний зал «Свінговер»

Тривалі наукові дослідження підтверджують практичність дизайну доїльних залів компанії Dairymaster, а позитивні відгуки фермерів усього світу є додатковими свідченнями успішності розробленого дизайну. У повністю автоматизованому доїльному залі «Свінговер» при готовності оператора до доїння введення номера однієї функції на будь-якому з лічильників молока перемкне доїльний зал з режиму промивки в режим доїння. При вході корови в доїльний зал система автоматичної ідентифікації розпізнає її.
Лінійний молокопровід  компанії «Dairymaster»

Лінійний молокопровід компанії «Dairymaster»

Система доїння корів (лінійний молокопровід) компанії «Dairymaster» складається з вакуумної системи, молочної лінії, молокоприймачів, електронної системи пульсації, автоматичної системи промивання, дезінфекції та просушки (автомийка) молочної лінії, поворотної системи молокопроводу для забезпечення вільного доступу трактора до кормового проходу та унікальних доїльних апаратів з системою одночасної пульсації 4-0.
Роторний доїльний для  кіз.

Роторний доїльний для кіз.

Доїльний зал карусель для кіз було розроблено з метою створення оптимальних комфортних умов оператора і тварин. Використовуючи вкорочені молочні шланги, конструкція доїльного залу знижує експлуатаційні витрати і підвищує характеристики доїння.