• Тел.:
  • +38 (098) 446-90-15
  • +38 (067) 247-87-33
  • e-mail:
  • info@gsel.com.ua

Послуги

Дизайн доїльного залу

Дизайн доїльного залу

Планування приміщень є важливим аспектом при будівництві будь-якого доїльного блоку або комплексу приміщень для утримання худоби. Загальна ефективність діяльності ферми може бути поліпшена за допомогою оптимальних планувальних рішень. Крім того, за рахунок впровадження найкращих практик можна значно скоротити витрати на прибирання та значно поліпшити шляхи внутрішнього переміщення корів.
Оцінка корів та підбір бугаїв-плідників за програмою МЕП

Оцінка корів та підбір бугаїв-плідників за програмою МЕП

Кожен рік у всьому світі оцінюється до 1000 000 тварин. 
Програма МЕП (Mating Appraisal for Profit) - програма управління селекцією, якою користується весь світ для генетичного поліпшення своїх молочних стад на основі індивідуальних даних кожної тварини. Програма МЕП, або програма підбору пар для спарювання з метою отримання вищої продуктивності в нащадках, допомагає селекціонеру визначити генетичну якість тварини з метою збільшення прибутковості стада методами селекції.
Проектування ферм

Проектування ферм

ПП «Генетика і селекція» разом з ПП «Віза проект» надає послуги по проектуванню, будівництву та реконструкції існуючих ферм.
Консультації з гінекології та відтворення стада

Консультації з гінекології та відтворення стада

 УЗД з подальшим призначенням лікування. Консультації для техніків штучного осіменіння. Відбір телиць для осіменіння сексованою спермою.
Осіменіння овець лапароскопічним методом

Осіменіння овець лапароскопічним методом

З 2016 року розпочато програму по покращенню вітчизняного вівчарства. Проводиться осіменіння овець лапороскопічним методом  з використанням генетичного матеріалу завезеного з Франції. Осіменіння проводиться турами, з застосуванням програм синхронізації статевої охоти.
Поставка тварин

Поставка тварин

Поставка племінних  та комерційних тварин:
  • ВРХ молочних (голштин, джерсей, швіц) та м\'ясних порід (ангус, герефорд, лімузин, шароле).
  • Кози молочних порід ( зааненська та альпійська).
  • Вівці м\'ясних порід ( шароле, вандейська, суффольк).